C2G 10M LC/LC OM4 LSZH VEZELPATCH - PAARS Glasvezel kabel

Artikelnummer Fabrikant 81754
Merk Cables 2 Go


Korte Omschrijving
10M LC/LC OM4 LSZH VEZELPATCH - PAARS

Omschrijving

Deze OM4 Duplex Multimode glasvezelkabel is ideaal voor het aansluiten van 40GBase-SR4 en 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ ontvangers voor 40 en 100 gigabit netwerkverbindingen. Deze kabel biedt achterwaartse compatibiliteit met bestaande 50/125 apparatuur en het prestatievermogen dat nodig is voor de ondersteuning van LED- en VCSEL-laserlichtbronnen, en 40 en 100 gigabit ethernettoepassingen in een datacentrum of kabelkast.

- Gemaakt om de OM4 transmissienormen te ondersteunen
- Multimode vezelconstructie - 50/125 diameter kern en bekleding
- Ondersteuning voor 40 Gigabit en 100 Gigabit Ethernetcommunicatie
- Levenslange garantie

Specificaties

Kenmerken
Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Lengte snoer 10 m
Soort kabel LSZH
Type glasvezel OM4
Draad modus structuur Multimode
Kleur kabel Violet
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm